Processing time is 3-7 days from south korea

Collection: WEEKLY KIT

818 products
  • November Pink / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • November Pink / add on
    Regular price
    from $1.15
    Sale price
    from $1.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Autumn Whimsy / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Autumn Whimsy / add on
    Regular price
    from $2.30
    Sale price
    from $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bookstore / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bookstore / add on
    Regular price
    from $2.30
    Sale price
    from $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strike / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strike / add on
    Regular price
    from $2.30
    Sale price
    from $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • School Days / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • School Days / add on
    Regular price
    from $2.30
    Sale price
    from $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mornings / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mornings / add on
    Regular price
    from $2.30
    Sale price
    from $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Moonlight Gamer / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Moonlight Gamer / add on
    Regular price
    from $1.15
    Sale price
    from $1.15
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Back To School / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Back To School / add on
    Regular price
    from $2.30
    Sale price
    from $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summer Garden / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summer Garden / add on
    Regular price
    from $2.30
    Sale price
    from $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hip Hip Hooray / weekly kit
    Regular price
    from $11.50
    Sale price
    from $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hip Hip Hooray / add on
    Regular price
    from $2.30
    Sale price
    from $2.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out